Hakkımızda

E-menü, E-adisyon, QR Menü

Kısaca İnternetSitemiz.com

Hakkımızda

İş hayatımız bilgisayarın Türkiye’ye ilk geldiği yıllardan itibaren bilgisayar ve onun hayatımızı değiştiren teknolojisi  etrafında geçti. 1995 yıllında bilgisayar ile olan ilişkimizi profesyonel alana taşıyarak ve internet’in Türkiye’de yaygınlaşmasıyla daha çok internet üzerine yoğunlaştırarak firmaların internet sitesi, tasarım vb ihtiyaçlarında çözüm ortağı olarak bu günlere geldik. Reklam, iletişim, moda, finans, e-ticaret, hukuk, tıp sağlık, inşaat, sigorta, emlak  gibi çeşitli sektörlerden müşterilerimize için profesyonel web siteleri geliştirmekte ve tüm teknoloji ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyoruz.

Tüm müşterilerimizin artan teknolojik ve tasarım ihtiyaçlarını makul fiyatlarla karşılayarak, İnternet Sitemiz.com olarak aranılan bir web tasarım  ve bilişim ihtiyaçlarının çözümü şirketlerinden biri haline geldik.

ofis

Teknoloji Dünyasına Açılan Kapınız

Dijital dönüşüm ile işler hızlanır, müşteri sayısı artar, sınırlarını kırıp dünya ile bütünleşmek, global kapıları açmanızı sağlar.

a

Web Yazılımı

b

SEO Optimizasyon

c

E-Ticaret

d

Dijital
Dönüşüm

e

Kurumsal
Çözümler

Dijital Farkı

internetsitemiz.com ile Güvenli Dijital Dönüşüm

internetsitemiz.com olarak farklarımız neler?

Kaliteli iş

Müşterimizin ihtiyacına göre kişiselleştirilen yüksek kaliteli premium web sitesi tasarım hizmetleri sunmaktayız. Her bir firmanın çevrimiçi hedef kitlesini anlamak ve onların özel gereksinimlerini karşılamak için müşterimizle çok yakın çalışıyoruz. Web sitesi yapımı ve tasarımı konusunda en iyilerden biriyiz ve bu işi biz çok iyi biliyoruz. Ve eminiz ki sizde kendi firmanızın ihtiyaçlarını ve sektörünüzü ve nelere ihtiyaç duyduğunuzu iyi biliyorsunuz. Bundan dolayı tüm müşterilerimizle ile birlikte yoğun mesai harcayarak müşterimizin sektörü ve firmasıyla ilgili detaylı bilgiler edinerek web sitesi ve diğer bilişim ihtiyaçlarını anlayıp o ihtiyaçlara uygun websiteleri yapıyoruz. Her projede, tasarım seçeneklerimizi sonuna kadar kullanarak sizinde mutlu olacağınız firmanızın ihtiyaçlarını karşılayan çözümleri hazırlıyoruz.

Engin tecrübe

Ekibimizin tümü, küçük işletmelerle, yeni kurulan işletmelerle ve büyük şirketlerle çalıştı. Mobil ve arama motoru dostu CMS web siteleri ve kurumsal firmaların ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Ayrıca e-adisyon ile restoran ve kafe gibi yasal zorunluluğu olan firmalar için ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar üretiyoruz. tasarlıyoruz. Web tasarımını biliyoruz ve web sitesi tasarım sürecini tüm müşteriler için kolay bir işlem haline getiriyoruz.

Rekabetçi fiyat paketleri

İnternetSitemiz.com firmanızın ihtiyaçlarına ve bütçesine göre özelleştirilebilecek kaliteli hizmet sunuyoruz. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz çözümler yine firmanızın ihtiyaç ve bütçesi doğrultusunda göre size özel olarak belirleniyor.

internetsitemiz logo
e-menü

Çözüm merkezi

Neden Biz?

Neden biz
İnternetSitemiz.com, hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşacak ve şirketinizin çevrimiçi profilini yükseltmeye yardımcı olacak tam işlevli bir web sitesine sahip olmanızı sağıyoruz. İnternetSitemiz.com’un size sunduğu profesyonel olanaklar ile firmanızın giderek daha rekabetçi bir çevrimiçi pazarda avantaj elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm ürünlerinizi e-ticaret siteniz üzerinden satışa sunabilir, çevrimiçi olarak tüm müşterilerinizin aynı anda ürün satın alabileceği bir platforma kavuşabilirsiniz. Tüm e-ticaret sitesi yazılımlarımız google, yandex, bing, yahoo gibi başta gelen arama motorlarına uyumlu, çağın gereksinimi sosyal medya devi facebook, instagram gibi mecralarda entegre olarak çalışmaktadır. Tüm bu avantajlı e-ticaret web sitenizle yepyeni bir pazarda yerinizi alabilirisiniz.

Profesyonel bir web site ile cep telefonları, iPad’ler ve diğer tabletler de dahil olmak üzere birden fazla ekran boyutunda ve cihaz türüne  cihazı tanıyıp uyum sağlayarak çalışan bir web siteniz ile rekabetçi piyasanızda büyük bir adım öne geçebilirsiniz. Faaliyet alanınız ile ilgili fikirleriniz doğrultusunda hazırlayacağımız mobil uygulamanız ile tüm mobil kullanıcıları potansiyel müşterileriniz arasına ekleyebilirsiniz.

data digital
  • Arama motoru dostu
    E-ticaret siteleri de dahil olmak üzere internetsitemiz.com olarak altına imza attığımız tüm web sitesi tasarımlarımız, Google, Yandex, Bing gibi tüm arama motorlarına uyumludur.
  • Piyasaya Erişilebilirlik ve Zaman
    Firmanızın en kısa sürede etkili bir web sitesine sahip olması gerektiğini anlıyoruz. Sıkı zamanlamanızı sağlamak için verimli çalışan ve yoğun bir çaba gösteren tasarımcı, grafik sanatçı, programcı ve sistem uzmanlarımız ile web sitenizi zamanında bitirmek için bir çok firmanın aksine mesai kısıtlamamızı kaldırarak çalışıyoruz.
footer logo

Web tasarımı, yazılım geliştirme, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), grafik tasarım ve daha fazlası gibi alanlarda uzmanlaşmış bir ekip…

Teknoloji Blog

internetsitemiz.com © 2024