Proje

125

Kahve/Çay

2833

Mutlu Müşteri

112

Web Sitesi

206

Kısaca İnternetSitemiz.com
İş hayatımız bilgisayarın Türkiye’ye ilk geldiği yıllardan itibaren bilgisayar ve onun hayatımızı değiştiren teknolojisi  etrafında geçti. 1995 yıllında bilgisayar ile olan ilişkimiz artı ve internet’in Türkiye’de yaygınlaşmasıyla daha çok internet üzerine yoğunlaştırarak firmaların internet sitesi, tasarım vb ihtiyaçlarında çözüm ortağı olarak bu günlere geldik. Reklam, iletişim, moda, finans, e-ticaret, hukuk, tıp sağlık, inşaat, sigorta, emlak  gibi çeşitli sektörlerden müşterilerimize için profesyonel web siteleri geliştirmekte ve tüm internet ve bilişim ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyoruz.

Tüm müşterilerimizin artan teknolojik ve tasarım ihtiyaçlarını makul fiyatlarla karşılayarak, İnternet Sitemiz.com olarak aranılan bir web tasarım  ve bilişim ihityaçlarının çözümü şirketlerinden biri haline geldik.

Neden biz
İnternetSitemiz.com, hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşacak ve şirketinizin çevrimiçi profilini yükseltmeye yardımcı olacak tam işlevli bir web sitesine sahip olmanızı sağıyoruz. İnternetSitemiz.com’un size sunduğu profesyonel olanaklar ile firmanızın giderek daha rekabetçi bir çevrimiçi pazarda avantaj elde etmesini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel bir web site ile cep telefonları, iPad’ler ve diğer tabletler de dahil olmak üzere birden fazla ekran boyutunda ve cihaz türüne  cihazı tanıyıp uyum sağlayarak çalışan bir web siteniz ile rekabetçi piyasanızda büyük bir adım öne geçeceksiniz.

internetsitemiz.com olarak farklarımız neler?

Kaliteli iş
Müşterimizin ihtiyacına göre kişiselleştirilen yüksek kaliteli premium web sitesi tasarım hizmetleri sunmaktayız. Her bir firmanın çevrimiçi hedef kitlesini anlamak ve onların özel gereksinimlerini karşılamak için müşterimizle çok yakın çalışıyoruz. Web sitesi yapımı ve tasarımı konusunda en iyilerden biriyiz ve bu işi biz çok iyi biliyoruz. Ve eminiz ki sizde kendi firmanızın ihtiyaçlarını ve sektörünüzü ve nelere ihtiyaç duyduğunuzu iyi biliyorsunuz. Bundan dolayı tüm müşterilerimizle ile birlikte yoğun mesai harcayarak müşterimizin sektörü ve firmasıyla ilgili detaylı bilgiler edinerek web sitesi ve diğer bilişim ihtiyaçlarını anlayıp o ihtiyaçlara uygun websiteleri yapıyoruz. Her projede, tasarım seçeneklerimizi sonuna kadar kullanarak sizinde mutlu olacağınız firmanızın ihtiyaçlarını karşılayan çözümleri hazırlıyoruz.

Engin tecrübe
Ekibimizin tümü, küçük işletmelerle, yeni kurulan işletmelerle ve büyük şirketlerle çalıştı. Mobil ve arama motoru dostu CMS web siteleri tasarlıyoruz. Web tasarımını biliyoruz ve web sitesi tasarım sürecini tüm müşteriler için kolay bir işlem haline getiriyoruz.

Rekabetçi fiyat paketleri
İnternSitemiz.com firmanızın ihtiyaçlarına ve bütçesine göre özelleştirilebilecek kaliteli hizmet sunuyoruz. Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz çözümler yine firmanızın ihtiyaç ve bütçesi doğrultusunda göre size özel olarak belirleniyor.

Arama motoru dostu
E-ticaret siteleri de dahil olmak üzere tüm web sitesi tasarımlarımız, arama motorlarına uygundur.

Piyasaya Erişilebilirlik ve Zaman
Firmanızın en kısa sürede etkili bir web sitesine sahip olması gerektiğini anlıyoruz. Sıkı zamanlamanızı sağlamak için verimli çalışan ve yoğun bir çaba gösteren tasarımcı, grafik sanatçı, programcı ve sistem uzmanlarımız ile web sitenizi zamanında bitirmek için bir çok firmanın aksine mesai kısıtlamamızı kaldırarak çalışıyoruz.

TASARIM
97%
PROGRAMLAMA
93%
LOGO TASARIM
100%
HTML5/CSS3
97%
SEO OPTİMİZASYON
99%
MOBİL UYGULAMA
92%
FİYAT/PERFORMANS
99%
TECRÜBE
99%
DESTEK
100%